Ako si skoro a správne založiť manželstvosex, vzťahy a hranice

Prečo sa nezoberiete v dvadsiatke ? II. časť

Prečo sa nezoberiete v dvadsiatke ? II. časť

Naši predkovia mali mnohí rodinné hospodárstvo, okolo seba viac súrodencov a vyzreli prakticky dosť skoro. Určite nesedeli doma po škole celé dni pri počítačových hrách a porne ako dnešní teenageri. Mnohí boli nútení bojovať s nepriateľom, ktorý chcel rabovať, plieniť a zotročovať, preto aby prežili, museli byť chlapi a mnohí museli byť vážni stratégovia. Prakticky už ako 18 roční, si boli schopní založiť rodinu a postarať sa o seba.

Dnešní muži sú frašky. Je to fakt smutné. Systém, že prídete domov zo školy, najete sa, pustíte si péčko, „urobíte sa“ , spíte, idete za „kamarátmi“, potom TV, potom zase lehátko a PC hry, potom spánok, zase žrádlo, atd .. je práve systém, ako sa z vás stal úplný idiot a dovedie vás to do bodu, že vám nepomôže nikto. Potom môžte obehať desiatku psychiatrov, pastorov, poradcov a vyplakávať koľko chcete…

Osobná vyzretosť je jedna z najdôležitejších vecí. Na vyzretosti záleží úplne najviac. Preto sú okolo vás všade tlaky, aby ste nikdy nevyzrel a vždy bol malý chlapec. Dnes máme teda mužov presne takýchto, je ich dokonca väčšina, normálne 30 – 40 nici, ale mentálne 9 roční hlúpi chlapci … Pokiaľ vstúpite do manželstva nie ako vyzretá osobnosť, čaká vás za pár rokov katastrofa, založená v podstate na vašej vlastnej blbosti. Médiá okolo vás, tlaky v škole, partií, sa z vás silou mocou snažia urobiť infantilného dospelého, súčasť stáda a bohužiaľ sú úspešné, väčšina z dvadsiatnikov a tridsiatnikov je dnes práve takáto. Tieto tlaky sú tu práve preto, aby ste si nikdy nevedel založiť rodinu a vychovať potomstvo. Je to preto, aby Tvoj národ vyhynul, na pôvodné európske národy je tlak v tomto úplne najväčší.

Pohlavný pud treba určite vedieť zvládnuť. To čo sa vo vás ale vyvíja, nie je pre vás samých, skôr to kričí po niekom inom a súložiť sám zo sebou vás degeneruje.

Kresťania často miesto toho aby bojovali za plnosť, na ktorú majú nárok, ktorá je najviac uspokojujúca a najsilnejšia, radšej všetko zakopú. Pre kresťanov je tento svet neviem prečo veľmi dôležitý. Oni zatúžia po tých odpadkoch zo sveta, po tom čo volajú, že „užívanie si“ … Kým prídete na to, že to „užívanie si “ nie je ani z ďaleka a že ste bol znova oklamaný, prejde dlhý čas a množstvo rokov ktoré úplne zabijete.

Tieto roky prinesú následky, ktoré sa nebudú dať preskočiť, vymazať ani zatrieť a ktoré sa s vami budú veľmi dlho ťahať.

Masturbácia je v prvom rade ostrým výsmechom z teba samého. Urobila z teba čistého šaša. Hovorí, že si niekde kde by ste ani nemal vôbec byť. Ak je masturbácia tvoj nechcený priateľ, je to znak toho, že niečo nie je s tvojím životom v poriadku. Masturbácia odsáva energiu, berie zdar v činnostiach ktoré robíš, otupuje a robí vás nervóznymi. Pokiaľ si po uši v sebaukájaní, prvé čo by si sa mal vážne opýtať sám seba je – som tam, kde by som mal byť ? Prečo je môj život tak úbohý? Prečo sa nudím? Prečo nemám čo robiť? Čo je vlastne zlé? A najmä, mal by si z toho chcieť vyjsť von …

Share this post

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE