Ako si skoro a správne založiť manželstvosex, vzťahy a hranice

Prečo nechcete deti ?

Prečo nechcete deti ?

Dnes si rozoberieme novodobé šialenstvo pôvodných Európanov – ich boj za vlastné vyhynutie. Idiotský, “zápas”, aby sme nikdy nepriviedli na svet krásne, nevinné, ružovučké bábätká. Toto je dno nášho hlupáctva, zbabelosti a absolútne majstrovstvo ľudí, ktorí chcú vedome zničiť bielu rasu a slovanské národy.

Duch doby, ktorému sa neviem prečo podriaďujeme – nám rozkazuje nemať deti. Odkladáme rodičovstvo ako sa len najviac dá, často až do doby našej neplodnosti a suplujeme to šialenou náhradou materinského citu a túžby po dieťati –

za psa …

Sústredíme sa na to, aby sa naša energia centrovala iba na naše vlastné ego, z ktorého sa je ťažko dostať von. Od malička ste vedení k tomu, aby ste nemali deti. Aby ste ich vôbec ani nechceli. Ide to z médií, ide to z vášho okolia, sú o tom tlaky z partie a zo sveta vôbec – je to duch, ktorý je veľmi silný, diktuje vám svoju vôľu a ovláda vás strachom. Tie zámienky prečo deti nemať sú tak stupídne, že je vôbec ťažko uveriť tomu, čím sme ovládaní. Fakt ale je, že flákanie sa, nezodpovednosť, lenivosť a hlúposť sa priam vylučuje z fungujúcou rodinou. A práve preto tento svet z vás vyrába hlupákov, tupcov, lenivcov a bláznov.

Je zvrátené ak hladenie, cit, výchova, opatera a ženská starostlivosť pripadne nie vlastnému dieťaťu, ale – psovi

Myslím, že rôzne sionistické satanské kulty sa musia za brucho chytať, akí sme hlupáci. Strach z rodičovstva pochádza u mladých ľudí v drvivej väčšine z mediálnych lží, pôsobením rôznych nenormálnych pedagógov, najmä z filozofie „užívania si“, ktorá vám klame, že deti sú vlastne príťaž, ktorá vás oberie o peniaze, čas, radovánky a že pokiaľ ste mladí, musíte si najmä užiť, teda naplno rozvíjať svoj egoizmus. Prečo to médiá robia? Jednoducho preto, aby sme vymreli, zmiešali sa a zabudli na vlastnú kultúru, históriu a to čo im najviac vadí, je naša identita.

Mladí ľudia sú teda vedení najmä k budovaniu nedotknuteľnosti vlastného ega.

To je veľmi dôležité, pretože človek oslepený vlastným egom nikdy nevidí ako je hrozne hlúpy. Nezdravo rozvinuté ego je najsilnejší spojenec šialenstva. A šialenstvo hovorí, že s deťmi si nikdy nič nebudú môcť dovoliť. Deti vymenia za ilúziu, že keď ich nikdy nebudú mať, budú si môcť odkladať peniaze, z toho ich malého a trápneho platu na tom mieste, kde roky robia ako otroci a nevedia sa odtiaľ pohnúť z dôvodu ich vlastnej obmedzenosti. Navyše mladí ľudia, cielene vypatlaní touto chorou kultúrou, sú v podstate vedení byť slabochmi a bezcharakternými, trápnymi bábkami bez rozumu a citu.

Žiaľ, toto je 80% mladých ľudí dneška

Realita je ale taká, že vnútorná prázdnota, depresie a beznádej ktorú majú mnohí starí mládenci alebo „užívajúce si“ slobodné ženy je daná práve faktom, že nemajú potomstvo. Deti sú naplnením a pozemským zmyslom vášho života. Bez nich je váš život prázdny a peniaze majetok a kariéra (ak ho vôbec máte) vám ju nikdy nenaplní. Psie exkrementy všade na chodníkoch sú sarkastickým znakom toho, akí sme hlupáci a ako sme sa nechali oklamať.

Mladá žena rodí najzdravšie, najrozumnejšie a najodolnejšie potomstvo (štatisticky) práve pred tridsiatkou, (to preto médiá + „duch doby“ chcú, aby ste mala max. jedno dieťa a zásadne PO tridsiatke), lebo prvorodička po tridsiatke je „štatisticky“ problematická rodička. „Ženy po tridsiatke ak sú to prvorodičky ťažšie zvládajú „prvý pôrod“, potom aj napríklad vstávanie v noci a podobne, tak je teda záruka, že už nijaké ďalšie dieťa nebude ani dotyčná chcieť, no a mať jedno dieťa je zase záruka, že vyhynieme.

A je to ešte zvrátenejšie

Dieťa potrebuje silných rodičov práve vo veku puberty. Silnú matku a otca ako autoritu. Ak porodíte prvé dieťa v 32, bude mať teda 16 rokov v dobe, kedy vy budete mať 48. V tomto veku by ste mala byť skôr stará mama, nakoľko v tomto veku je väčšina ľudí slabších, a čo je najhoršie senilnejších a celkom určite vášho puberťáka – najmä chlapca nezvládnete. V tomto veku tínedžer najmenej čo potrebuje, je senilný a slabý otec. Kto ho uchráni pred zlom, valiacim sa na neho odvšade ? Zvládnete ako „babka“ v tomto veku pubertu svojej dcéry? Asi nie. No, práve pre toto ste navádzaná odkladať materstvo do tridsiatky – aby nasledujúca generácia mohla byť ešte viac degenerovanejšia.

Je jasné, že aby ste bol dobrým otcom alebo matkou, NEMOŽETE BYŤ HLUPÁK. Ja sama skutočne žasnem, keď vidím prístup rodičov k deťom, môžem povedať, že nadpolovičná väčšina rodičov o výchove a prístupe k deťom toho veľa nevie. Najkomickejšie sú asi prvorodičky a ich prístup k pár mesačným deťom, rôzne neopodstatnené a chorobné obavy o nič

… Dôvodom je určite rôzna chorá (aj kresťanská) literatúra, ktorá vedie rôznymi sofistikovanými argumentami k tomu, aby deti nežili pod autoritou rodičov, aby otcovia neboli autoritou, hlavou a matky aby nežili v realite.

Téma výchovy detí je náročná. Biblia je celá o tom, že vás vyzýva, aby ste nebol hlupákom a získaval múdrosť a plnosť poznania. Prosím teda, robte to ! Je to základná podmienka rodičovstva!

Máte strach porodiť dieťa? Áno, Boh povedal žene že bude rodiť v bolestiach, ale vďaka obeti Ježiša Krista na kríži, je táto kliatba zlomená a ak bude váš život vedený Ním samým, ak budete požehnaná poslušnosťou voči Bohu, oslobodená od okultizmu a strachu – váš pôrod a tehotenstvo nemusí byť s komplikáciami. Ja mám pôrody všetky premodlené, moje pôrody mali veľmi ďaleko od hororov (reálnych), ktoré si môžete o pôrodoch prečítať na internete. Personál bol veľmi úslužný a milý. Pôrody bez akýchkoľvek komplikácií. Boh môže skutočne všetko.

Ďalej ja žasnem, ako sú deti vôbec dnes počaté

Myslím, že mnoho z nich sa akoby šmyklo. Ak žena otehotnie, je to niečo také ako “náhoda”, manželia nemajú z toho radosť, ale začnú mať umelé starosti, ktoré nasali do seba z médií, výsledkom teda je, že dieťatko sa na tento svet vôbec neteší, lebo je vašími myšlienkami ktoré cíti udeptávané v samom zárodku. Chcem vám povedať, že dieťatko úplne od momentu kedy vznikne JE PLNOHODNOTÝ ČLOVEK, KTORÝ MÁ DUCHA A DUŠU A TEDA OD VÁS VIE, ŽE NIE JE PRIJATÉ. Cíti to cez jeho dušu priamo z matky. Aj z otca. Je to vedecky dokázané, iba sa o tom nesmie hovoriť. Toto v ňom neskôr spôsobuje depresie, pocit zbytočnosti ktorý sa bude ťahať celým jeho životom. Prapríčina tohto zase je váš idiotizmus, vaše slabošstvo a nekonečná hlúposť.

Poviem vám ako som počala moje prvé dieťa. My sme si s manželom urobili z toho úplný rituál. Ja si dodnes z toho pamätám každý detail a mám na to veľmi silné romantické spomienky. Musím zase na úvod povedať, že môj manžel je jeden z mála mužov čo nie je debil a som Bohu neskutočne vďačná, že mi ho poslal do života a aj manželovi som vďačná, že Boha poslúchol skoro okamžite.

V tej dobe sme nemali peniaze a pracovali za malé platy. Síce sme mnoho cestovali, ale to neboli nejaké drahé cesty. Obaja sme v tej dobe začali vnímať, že máme mať dieťatko a to teraz. Ja som to na modlitbách vnímala úplne jasne a úplne spolu s mojím milým. Zariadili sme si to teda takto (ja všetko hrozne rada plánujem). Známy manželovho známeho 🙂 vedel o jednom ostrove v jednom mori, (kvôli mojej bezpečnosti vám neprezradím kde to bolo, ani v akom mori), ktorý bol v tej dobe súkromný, ale dalo sa tam ísť za veľmi malý poplatok. Situácia tam, bola veľmi zaujímavá, o tom mieste vedel doslova málokto. Za nie veľa peňazí, (vtedy sme si na to ale museli požičať, bolo to vtedy pre nás dosť) sa tam dal stráviť týždeň tak, že sme tam boli úplne sami. Jediné čo sme museli, je zaobstarať si potraviny na týždeň dopredu, na ostrove bola veľmi slušná chatka/bungalov alebo neviem ako sa to presne volá, ale malo to vlastný generátor, dokonca sociálka bola normálne na úrovni a hlavne to fungovalo. Boli sme tam na týždeň sami, s tým ostrovom mali vtedy nejaký zámer a vtedy to menilo tuším majiteľa. Skrátka, neviem či si to viete predstaviť, nikoho nikde, slnko, piesok, palmy, kľud, duniace teplé more, západy slnka (tie milujem) – čo sme tam s mojím milým asi celý čas robili 🙂 Hlavne, chodili sme úplne nahí. To bol základ 🙂 Ďalej, vyrátala som to tak, aby som mala ovuláciu zrovna v dobe, keď sme tam boli, tak aby sa mi začala v deň, kedy sme tam prišli. 7 dní pred príchodom na ostrov sme s mojím milým nemali sex, čo bolo pre nás oboch úžasný výkon, lebo my sme málokedy viac ako dva dni bez sexu. Chcela som to, ale kvôli tomu aby mal môj milý veľmi husté spermie 🙂 to sa tak robí .. Tie dni sexuálneho pôstu sme strávili po večeroch rozhovormi, na modlitbách za dieťatko, štúdiom Písma, prosili sme Boha, aby nám žehnal ako rodičom a aby sa dieťatko narodilo ako chcené, milované, požehnané a silné v Bohu.

Boli sme vtedy na pieskovej pláži a chcela som pritom západ slnka, lebo ja som strašne romanticky založená. 🙂 Sedeli sme nahí na teplom piesku, oblievali nás vlny, rozprávali sme sa a pred milovaním po ktorom som si bola 100% istá, že otehotniem sme sa a modlili. Môj milý mi žehnal, sedela som mu v náručí, v objatí, počúvali sme more, pozerali na nádherné zapadajúce slnko, môj milý ma hladkal a vyznával mi lásku – bolo mi strašne krásne, začala som byť strašne vzrušená. Potom som dostala hroznú chuť, začali sme sa bozkávať, oblievali nás vlny, nádherné milovanie bolo neskutočné, mali sme obaja spoločný orgazmus, môj milý bol potom vo mne ešte veľmi dlhý čas, stále ma hladkal, rozprával mi nežné veci, mne sa hrozne dobre oddychuje v jeho náručí. Potom sme išli znova a znova na to milovanie neviem zabudnúť. Ja viem, že v ten deň som počala bábo. Na chatke mi potom ležal na podbrušku a boli sme obaja veľmi šťastní. Na tom ostrove sme sa viac milovali ako oddychovali, ale bolo to prekrásne. Nikdy na to nezabudnem. Skúste mať sex pri oblievajúcich vlnách, v teplom jemnom piesku … O mesiac na to som nedostala menštruáciu.

Asi každý večer od tej doby bol náš hlavný modlitebný námet žehnanie bábätku. Ako sledujem môjho chlapčeka dnes, vyvíja sa presne podľa naších modlitieb. Je veľmi požehnaný a silný a vyzerá to, že bude vedieť byť samostatný s Bohom. Naše druhé dieťatko sme splodili zase v Alpách na jednej chate, bolo to dosť drahé, ale mali sme na izbe bazén, vodnú posteľ a všade plno voňavých sviečok. Môj milý objednal lupienky z ruží, ktorými obsypal hlavné miestnosti, posteľ, kúpeľňu a hladinu bazénu. Ak ste ešte nikdy neskúsila aké to je, náruživo sa milovať na lupienkoch z ruží, skúste to. Je to nepredstaviteľne krásne. Ako ja viem že my sme blázonkovia a nemusíte to po nás zas opakovať, my sa už nezmeníme, ale chcem tým povedať, že je fakt úbohé plodiť deti, ako to robí väčšina párov.

Deti sú splodené náhodne, nechcené a nie sú prijaté. Potom sa čudujete, prečo sú také tupé keď vyrastú, prečo majú depresie, nezdar a prečo nevedia bojovať so životom. No skúste uhádnuť prečo …

To čo žiješ, je doslova hnoj. Odporný smradľavý hnoj tvojej zbabelosti a egoizmu. Boh málokedy žehnal zbabelcom. Z Biblie, neviem ani o jednom príklade, kedy Boh požehnal ustráchanému, depresívnemu slabochovi, alebo apatickému vymytému hlupákovi. Boh žehnal vždy ľuďom, ktorí sa rozhodli vstať a s Ním (s Bohom) bojovať. Bolo jedno ako sú movití a aké zbrane majú. To sú všetko ľudia, ktorí sa chytili Boha a išli s Ním za horizont svojích možností a schopností. Odvážili sa s Bohom urobiť to, čo je nemožné a ak s Ním reálne žili (ak nežili v hriechu) VŽDY zvíťazili a vždy sa stalo nemožné …

Asi všetky postavy z Biblie, ktoré začali z ničoho a dosiahli, urobili veľké veci prešli v živote približne týmto:

•Uverili Bohu
•Poslúchli Boha
•Prestali žiť v hriechu
•Vyšli z davu – veľakrát išli proti davu a najmä proti hlupáctvu davu
•Bojovali s vierou s Bohom
•a zvíťazili

Ty ale “nemáš na to vytvorené podmienky” …:))) tak čakaj než Ti ich niekto vytvorí :)) a kedže sa nikdy nedočkáš, zober si tých svojich 400€ čo ti ostali, choď si vypiť s kamarátmi a trošku zaslintať do mesta na baby. Určite je lepšie byť sťatý a nahulený, ako sa pozerať na seba čo naozaj si, teda úplný debil. Ľahké drogy sú tu práve na toto. Zabiť prázdnotu v tebe samom a spôsobiť, aby si nevidel realitu …

Keď niekedy čítam v diskusiách tie vaše priblblé zbabelé výhovorky, prečo nechcete mať deti – je mi fyzicky zle. Nedokážem čítať tú stelesnenú hlúposť dlhšie ako pár minút. Povedzte mi, to na aké zrudy ste sa za pár rokov zmenili ?

Share this post