sex, vzťahy a hranice

Lži z porna a uspokojujúca sexualita VII

Lži z porna a uspokojujúca sexualita VII

… je najfantastickejšia vec ak váš manžel nie je magor a ak chápe o čom milostný život fakt je. Keď som bola tehotná, bolo to špeciálne krásne obdobie aj keď mi bývalo špatne, bola som veľmi unavená ale tým čo môj milý robil a ako ku mne pristupoval, nekonečne šťastná.

Milostný život sa v tehotenstve mení a zvládnuť to dokáže iba chlap, ktorý nie je závislý na porne a chápe ženskú dušu. Ďalšia vec je, ako ste duševne zosúladený a ako povahami do seba zapadáte, to je veľmi dôležité ak chcete prejsť tehotenstvom bez obáv a chcete, aby bolo pre vás požehnaním. Preto toľko zdôrazňujem tú duševnú blízkosť a Božiu vôľu pre váš vzťah ako veľmi vážnu vec, na čo musíte prísť v čase chodenia a mali by ste to brať vážne.

Sex v tehotenstve je väčšinou možný a väčšinou veľmi krásny. Tuto ale je špeciálne dôležité, aby sa muž snažil vyhovieť a uspokojiť ženskú dušu viac ako inokedy, ukojiť ženský násobný hlad po nehe, láske, ochrane, empatií a pochopení čo väčšina mužov žiaľ nevie. Zdôrazňujem, MUSÍ mu ísť o duševné a sexuálne uspokojenie JEJ v prvom rade a vo všetkých aspektoch.

Už som spomínala, ako som prvý krát otehotnela, bolo to v dobe, kedy môj milý začal podnikať. Pre väčšinu žien by to bolo stresujúce ale pre mňa naopak, bola som na odvahu, inteligenciu a guráž mojej lásky hrdá a normálne ma to vzrušovalo.

Nakoľko sme to mali premodlené a ja som na základe modlitieb vedela, že je s nami Pán, malo to na mňa a malé bábätko pod mojím srdcom práve opačný účinok.

Začínajúcemu podnikateľovi teda pomáhala tehotná žena ktorá sa v tom vyžíva a všetko plánuje spolu s ním :))

To ak otehotniete by malo byť pre normálneho muža umelecký zážitok, s fotografickými orgiami, natáčaním kopkania dieťatka v brušku ja mám z obdobia môjho tehotenstva tisíce fotiek a viac ako inokedy môj milý túžil, aby som bola stále doma a úplne nahá.

Miloval ako sa zaguľacujem a úplne sa v tom vyžíval. Prvá cesta ak prišiel domov bola sprcha a potom si ku mne ľahol, hladil ma, zahrieval úplne nahú, vyznával mi lásku, nosil mi z obchodu tisíce vecí na ktoré som mala chuť, od kešu orieškov cez kyslé uhorky až po čokoládovú zmrzlinu a orechy a ja som od šťastia bola úplne mimo.

Tým že som bola šťastná, bolo aj bábenko pod mojím srdcom šťastné a o to išlo ♥

Ako mi navreli prsia, stratila som počas gravidity vzrušenie v bradavkách a prsiach a náš milostný život po ktorom som veľmi túžila, boli výlučne modlitby v mojom lone, kedy mi moja láska ležal medzi nohami na podbrušku, žehnal mi, vyznával mi lásku, stále a stále som to hltala ako som len mohla. Potom všetkom ma nechal zaspať v náručí.

Počas tehotenstva som väčšinou odpočívala na boku, môj milý mi zahrieval chrbát, hladil moje zväčšujúce sa bruško a niekedy som chcela aby bol zozadu vo mne, počúvali sme klasickú hudbu a bola som šťastná.

Jeho masáže som šialene potrebovala, najviac masáž chrbta keď bol zozadu a pritom vo mne ale nerobil pohyby, iba ma masíroval. To som zbožňovala a on mi to stále robil, keď mi to videl na očiach ♥ a proste ak ste zaláskovaná a kráľovná pre svojho milého, je byť tehotnou najkrajšie obdobie v živote.

Môj milý našiel na jar jednu záhradu plnú kvitnúcich kvetov, kde urobil prenádhernú kolekciu mojich erotických tehuľkovských fotiek kde som bola aj úplne nahá a … moja duša bola šťastná a hlboko oddaná a vďačná Bohu za poklad, ktorým je môj milý — najväčšia láska na svete a skutočný chlap.

Share this post

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE