Ako si skoro a správne založiť manželstvosex, vzťahy a hranice

Lži z porna a uspokojujúca sexualita VI

Lži z porna a uspokojujúca sexualita VI

Ráno ma čakala pri posteli veľká tácka s raňajkami, potom sme dlho kecali a asi pred obedom som ho chytila za ruku, odviedla k vani (bola to súčasť spálne) vyzliekla ho úplne donaha. On urobil to isté ale neodvážil sa dať mi dole podprsenku a tangá :)))) Rozopol mi vlasy, hladil ich, objal ma, šepkal mi do ucha ako ma miluje, aká som krásna, stáli sme takto v objatí nejaký čas a nevedeli čo ďalej :)) Potom si položil prvýkrát v živote ruky na moje nahé boky, prvýkrát v živote mi dal pusu na pery. (sory, druhýkrát, prvýkrát pri svadobnom obrade) Pusu ktorá netrvala dlho, bola veľmi neistá, ale veľmi krásna a nikdy na to nezabudnem. Stáli sme v objatí, cítila som ako je so mňa úplne hotový, ako ma miluje, v celej izbe bola taká posvätná atmosféra plná našej romantiky a emócií, to ja veľmi milujem.

Tak som vtedy aj chcela, aby dopadli chvíle tesne po našej svadbe, neviem odkiaľ to môj milý vedel že si to takto prajem, lebo toto som mu predtým nehovorila ♥ Takže som bola iba v podprsenke a tangách, moje svadobné šaty ležali po izbe. Cítila som sa veľmi vzrušená a bolo mi v jeho náručí krásne. V celej našej hotelovej izbe bola taká sakrálna :)) atmosféra úplnej oddanosti jeden druhému, že to sa dalo krájať 🙂

Napustili sme teda vodu, dali tam mnoho lupienkov ruží a sadla som si mu vo vani do lona. ♥ môj milý ma objal, takto sme tam dlhšie sedeli a po hodne dlhej chvíli ako mi bozkával šiju, sa mi „odvážil“ konečne dať aj dole podprsenku :)) Položil si ruky úplne prvýkrát v živote na prsia, jemne mi ich hladil, stále mi šepkal ako som nádherná :)) som si to úplne vychutnávala. Ja som ani nechcela aby niečo iné robil, úplne som sa v tom vyžívala 🙂 Sedela som mu v lone, opretá o neho a to mi stačilo. Neviem, ako dlho sme tam vtedy sedeli, ale stále som nebola úplne nahá, mala som ešte tangách 🙂 Okrem tohto, tam k ničomu inému neprišlo 🙂 iba ma stále hladil, držal v objatí a vyznával mi lásku.

Keď som sa toho nabažila, urobili sme si prvý manželský obed (on úplne nahý, ja ešte v tangách) prichystali sme si to na balkóne kde sme dlho, dlho jedli a najmä sa dlho rozprávali ….. načo som vedela že mám urobiť toto : vyložila som si na neho nohy 🙂 lebo to mi hovoril dávno predtým, ako po tom túži. Položil mi ich na zem, objímal ich a toto trvalo veľmi dlho. Normálne by som ho zo zeme zdvihla a objala, nech neblbne, ale vedela som že to nemám robiť. Bola to pravda čo mi hovoril mnohokrát, že je z nich úplne opitý, lebo naozaj bol úplne ako zhypnotizovaný:) Sedela som teda v kresle, na zemi mi pri nohách ležal krásny nahý chlap, moje nohy láskané v jeho náručí, táto sakrálna chvíľa trvala moc moc dlho a chcela som aby trvala nekonečne dlho, vôbec sa mi nechcelo nič rušiť. Ja sa v takýchto chvíľach úplne vyžívam. A čo sme ďalej robili ? Predsa, znova sme sa modlili 🙂 Počas toho ako mi ležal pri nohách a hladil ich, prosil zas Boha o požehnanie urobiť ma šťastnou ! Prosil o zdar, múdrosť a vedenie, úplne ako Šalamún keď dostal prvý krát do rúk zodpovednosť. Cítila som že pritom plače a jeho slzy tečú po mojich nohách ! Bola som úplne láskou v tranze, úplne vo vytržení, toto sa ani nedá opísať. Nemyslím že je žena na svete, čo zažila niečo takého, dokonca ako panna ktorá sa za chvíľu bude milovať s krásnym chlapom, ktorý pred ňou nijakú nemal a ani mať nebude.

Keď som sa toho citovo nabažila, čo trvalo veľmi dlho ♥ oprela som si jeho hlavu o moje nahé a ešte panenské lono, hladila som ho po vlasoch a zistila som, že je dušou stále pohnutý 🙂 My si často dávame najavo svoje city, plačeme si v náručí úplne bežne. Toto na ňom šialene milujem a veľmi ma to vzrušuje. Vášnivo som ho hladila a nahlas mu žehnala. Dlho a dlho. Žehnala som mu múdrosť viesť mňa a rodinu k zdaru, prosperite a hlbšie k Bohu. Hladila som ho, bola som veľmi vzrušená a citovo uspokojená. Prehlasovala som nad ním tie najhlbšie žehnania aké som poznala. V mojom ešte stále panenskom lone, do ktorého nikdy nikto nevstúpi iba on, žehnám mne úplne oddaného muža, ktorí nikdy nikoho predo mnou nemal a mať nebude. Takáto chvíľa môže byť iba raz v živote ♥ Je to neopísateľná citová a duševná extáza, najmä ak ste obaja 100% panici 😉

Ako sme sme tam takto ležali, ja v kresle a on v mojom lone, trvalo to veľmi dlho a nechcelo sa mi s tým skončiť. Po hodne dlhej posvätnej chvíli, kedy sme nič iné nerobili ani nehovorili, mi zašepkal ako ma miluje a ako neexistuje žena ako ja, ako som jeho kráľovná … úplne iná ako ostatné trafené ženy :)) To mi tak povedal 🙂 Keď som skončila s dlhými, dlhočiznými predslovmi žehnania, hladila som ho po tvári, môj milý vážne prehlásil, akoby prisahal (na mojom nahom lone 🙂 “Láska, ja Ťa musím a chcem Ťa urobiť šťastnou” ♥

Povedala som mu, že iba Boh ma môže urobiť šťastnou a on bude nástroj, ktorý si Boh na to iste použije 🙂 Opýtala som sa ho, či sa môžem za to modliť. A tak sme sa zas modlili :)) :)) nech dostane pomazanie, požehnanie a múdrosť, urobiť ma šťastnou, počas toho som mu veľmi žehnala a hladila po vlasoch. My sme sa modlili tuším stále kde sa dalo 🙂 Zvlášť ak dostane nové nápady a vnuknutia, tak sa za to hneď modlím a žehnám mu. To bola a aj po rokoch je medzi nami normálka. My sme boli šialení blázonkovia a stále sme :)) Ináč ja to takto robím stále, aj som to vždy tak robila, nahlas a mnoho krát mu žehnám, najradšej ak sme nahý a leží mi v lone. Je to krásne, rituálne a kľudne to môže skončiť sexom 🙂

Potom sme mali kopec romantických vzrušených a vášnivých prehlásení 🙂 Viem, že sme tak ležali veľmi dlho, ovieval nás letný vánok, môj milý dýchal vôňu môjho lona, bol veľmi vzrušený a bolo mi strašne krásne.

Po čase, ako mi ležal na podbrušku, som sa viac roztiahla a vložila si jeho ústa do mňa a jediné po čom som túžila bolo, aby neprestal … tam mi urobil prvý orgazmus a po ňom ma zobral na rukách nahú do postele, zakryl perinou, pohladil po vlasoch a zaspal na mojich nohách. Cítila som sa ako jeho pani, jeho srdce a jediná princezná.

Keď som sa zobudila, dlho sme sa rozprávali čo sme prežili, potom som si prvýkrát dala jeho úd do úst a pokúšala som sa mu urobiť prvý orgazmus 🙂 Výsledok môjho snaženia som z lásky zhltla 🙂 z čoho bol môj milý dlho mimo. Tieto naše prvé skúsenosti boli veľmi citové, romantické pritom neisté a nesmelé ale tak krásne že ja to mám po rokoch stále veľmi hlboko v duši.

Nato sme zišli dole k jazeru, navečerali a pozerali na labute. Ešte stále som bola fyzicky panna 🙂 Rozprávali sme sa o tom čo sme prežili, potom sme ležali v objatí, môj milý mi ležal na hrudi a počúval ako mi bije srdce. Počúvanie srdca je u nás rituál, toto robíme dodnes, počúvame si na hrudi naše srdcia:) To až do západu slnka. Keď slnko začalo zapadať, išli sme za ruky na izbu, vyzliekli sa donaha a padli do náručia. Povedala som mu, že teraz to chcem, lebo je západ slnka 🙂 … Ľahla som si na chrbát, roztiahla sa pre neho a chcela som aby všetko robil on, mala som hroznú chuť sa mu úplne oddať. To ako mi bral panenstvo, mám veľmi hlboko v srdci a nikdy na to nezabudnem. Bol veľmi jemný, empatický ako vždy, počas toho ma veľa hladil, lízal, bozkával a prenikal do mňa veľmi pomaly. Trvalo to možno (až) hodinu a bol to nežný iniciačný rituál našej vernosti a vášne, ktorý mám dodnes v srdci a veľmi hlboko v srdci. Bolo to na mnoho krát a často zastavil, aby si ma privinul na hruď, hladil ma, bozkával vlasy a vyznával mi lásku. Najmä sledoval, či nemám bolesti a na prvýkrát ani nebol vo mne celý. Keď sa do mňa ale dostal, obaja sme načas prestali, zaryla som si do jeho chrbta prsty, silno ho stisla a rozplakala som sa šťastím. On ma hladil nežne po vlasoch a bozkával mi slzy. Toto trvalo veľmi dlho. V hlbokom objatí sme strávili veľmi dlho, neviem či aj niečo okolo dvoch hodín. Vtedy sa ale vytvorilo medzi nami ešte silnejšie puto ako bolo. To bol náš posvätný rituál vernosti a oddanosti. Bolo toho viac ako tu opisujem, ale to ostatné už je tak pikantné, že to si nechám pre seba 🙂

Pri prvom milovaní síce nehrozí nič také ako vyvrcholenie, ale duševne som bola veľmi uspokojená. Bolo to neopísateľne čisté, silné a veľmi vzácne. Som hrdá, že som toto „nezahodila do koša“ niekde na žúre alebo po diskotéke ožratá s nejakým primitívom.

Čakala som že snáď prídu komplikácie typické po prvom sexe, ale nič také neprišlo. V tej izbe sme sa teda ďalej venovali milovaniu, môj milý sa snažil dostať do mňa celý, čo trvalo kým ma roztiahol, ale bol veľmi jemný. Myslím, že kým sme obaja zmorení sexom zaspali, mohli byť 3 hodiny ráno. Teraz sa mi to zdá také celé patetické, ale pre sotva dvadsaťročných ľudí oddaných a romanticky zaľúbených na smrť, to bolo niečo neskutočne mocné a rituálne. Hrozne mi vyhovoval, dokonca mi urobil pár silných orgazmov, že som po nich ležala v jeho náručí vždy nejaký čas.

Nemusíte to po nás opakovať, urobte si svoj plán pred svadbou podľa vašej chute. Teda ak môžte …

Keď sa ma opýtate, či prvý sex v dvadsiatich rokoch nebolo trochu neskoro, odpoviem vám že ste udrel klinec po hlavičke – áno, bolo. Jedna z vecí ktorú som musela môjmu milému odpustiť bola, že prišiel za mnou až keď som mala devätnásť. Mal prísť, keď som mala šestnásť, v sedemnástich by sme sa zobrali – vraj sa to dá. Musela som mu vážne odpustiť, že som ešte v 18 nemala chlapca a nemohla som teda viesť ľúbostný život. Určite teraz aspoň chápem ľudí ktorí sú sami, ale pripadá mi to celé ako stratený rok v mojom živote.

Modlitby v lone 🙂

to je to najdôležitejšie v manželstve a podstata nášho úspechu a prosperity vôbec ! Väčšina dvojíc sa vôbec nemodlí, alebo je to u nich formálne, trápne alebo sa vôbec na to netešia, mi s mojou láskou modlitby vášnivo milujeme, berieme to veľmi vážne. Je to u nás posvätná a najintímnejšia vec. Skoro všetky naše modlitby prebiehajú tak, že si položím jeho hlavu na moje podbruško, tak ako v prvú svadobnú noc a hladím ho. Je mi jedno ako dlho táto chvíľa bude trvať, môžem ho hladiť kľudne aj hodinu, dve – moja láska mi leží, v mojom lone a posvätné ticho preruším iba vtedy, ak cítim že je čas, čo môže trvať niekedy veľmi dlho.

Toto je môj nápad :)) napadlo ma to dávno keď som študovala úkony v staro-zákonnom chráme, svätyňa svätých totiž mala tvar ženskej maternice a posvätné veci prebiehali buď pred alebo v nej 🙂 Ja si myslím, že ženská oblasť okolo lona je posvätná vec.

Modlitby sa u nás asi vždy začínajú tak, že mu žehnám ako má hlavu položenú v mojom nahom lone ♥ Deklarujem a prehlasujem nad ním žehnania, žehnám mu múdrosť, zdar, odvahu a silu Ducha Svätého viesť našu rodinu, firmu a deti k prosperite, zväzujem démonov a nepriania ľudí čo nám závidia alebo chcú aby sme padli.

Môj milý takéto modlitby miluje 🙂 Keď sme boli čerství manželia, sedela som často nahá v tureckom sede na posteli, on kľačal na zemi tak, že hlavu mal opretú na mojom podbrušku, objímal ma, moje ruky som mala na jeho hlave, kde som mu žehnala. Tento rituál moja láska miluje a nevie sa ho dodnes nabažiť.

Zo začiatku sme úplne ticho, vychutnávam si posvätnosť momentu, iba ho hladím a ticho sa nad ním modlím, čo nám Pán chce povedať, či nám nehrozí nejaké nebezpečenstvo pri spoločných modlitbách s mojou láskou som mala veľa krát jasné ak nám niečo zlé hrozilo. Dostala som slovo z Písma a ticho prerušila tak, že som tú pasáž z biblie prečítala nahlas.

Toto bolo vždy veľmi intenzívne, keď som bola tehotná. Keď som bola tehotná, moja láska ako otec mojich detí ležať niekedy aj 6-7 krát denne v mojom nahom lone, modlili sme sa a on ako otec niekoľko krát denne žehnal bábätku, žehnal mňa a bábätko a bolo to veľmi romantické a hlavne som cítila plnosť 🙂 a priznám si že toto moja duša veľmi potrebovala.

Ja totiž nie som blbá a chápem aký význam to má. Moje tehotenstvo a všetky pôrody boli vždy úplne bez problémov a neviem či ste zažila pôrod, kde sa vám lekári a personál doslova podkladajú aj keď ja som rodila v rakúsku ale aj tak … viete, ono požehnanie pre váš život je ucelená téma sama o sebe a mala by ste ju chápať. Záleží od toho veľmi veľa.

Share this post