Ako si skoro a správne založiť manželstvosex, vzťahy a hranice

Lži z porna a uspokojujúca sexualita III.

Lži z porna a uspokojujúca sexualita III.

Na toto som veľmi citlivá, je to moja srdcovka. Moja záhrada. Milujem pestovať kvety. To čo máme na pozemku pred domom, milujem neustále prerábať. Chcem robiť ešte krajšie skalky, ešte lepšie záhradné jazierko, nové nápady s posiedkou a exteriérom čo mám buď z vlastnej hlavy alebo som to niekde videla 🙂 Počas letných mesiacov je to potrava pre moju umeleckú dušu. Môjmu milému vždy hovorím, čo chcem zmeniť a zlepšiť a on to miluje spolu so mnou robiť 🙂 Spoločne teda na mojích nápadoch pracujeme a sú to krásne víkendy, vtedy som veľmi šťastná. Večer mu potom robím sexuálne orgie podľa jeho najtajnejších predstáv, z vďačnosti ako ma chápe a robí šťastnou. Milujem kvety. Špecialne ruže. Chcem aby mi v letných mesiacoch voňali pod kuchyňou a milujem sa pozerať na tú nádheru, ako kvitnú, voňajú a medzi ružami mi je hrozne krásne. Spriadame aj ďalšie plány ja chcem mať skleník s orchideami, mojú malú botanickú záhradu, je to naozaj náročné, ale je to môj tajný sen. V každom prípade konštrukciu už môj manžel zohnal, leží nám to v garáži, verím že toto leto sa pustíme do toho 😉 moja malá botanická záhrada bude realitou 🙂

Určite by ste sa ma chceli opýtať, či mám deti, lebo určite nechápete ako sa toto dá robiť ako rodič. Nuž mám deti, bez detí by som sa zbláznila, ale náš dom je projektovaný tak, že deti sú na inom poschodí ako naša spáleň a vedľa spálne máme kúpeľňu, teda priami vstup zo spalne do kúpelne. Okrem toho mám fantastických svokrovcov, ktorí sa na víkendy bijú s mojími rodičmi u koho deti budú. Okrem toho my vďaka naším podnikateľským aktivitám, máme tých priestorov viac 🙂 Ak chceme byť úplne sami, stačí sadnúť do auta a ísť inde :))

Určite, ak bývate s rodičmi v paneláku, toto čo píšem sa nedá zrealizovať. Prestante byť obmedzení a začnite obaja uvažovať, ako si postaviť dom, ale nie v 30, ale už v 18, hneď ako sa zoberiete, lebo ináč bude pre vás sexuálny život utrpenie a mora. Dá sa to, určite sa to dá, s Bohom sa dá všetko, my nie sme úplne najchudobnejšia krajina na svete, to len vy ste obmedzení, slabošskí a zakomplexovaní … Ak nebudete ochotní bojovať, ostáva vám iba brblať s kamarátmi od piva, ako sa nič nedá a ako je všetko “ťažko”. Áno, pre hlupáka a obmedzenca je všetko ťažko …

Fotky 🙂

Môj milý ma miluje fotiť, moje nahé fotky, erotické akty a úplne sa v tom vyžíva. Začal s tým asi keď som mala 21 a mne sa to píše ťažko, ale ako žena si priznávam, že som sa v tom úplne vyžila – najmä z toho ako ma obdivuje a je hotový z môjho tela. Fotografovanie je jedna z najkrajších a najdlhších sex predohier a ako sa obaja dostanete do varu. Môj milý raz za čas zmenil nášu spáleň na fotoateliér (normálne zohnal osvetlenie, pozadie a všeličo … ) a fotky ktoré robil sú absolútne umelecky krásne a dokonalé.

Fotil ma napr. celý piatok večer a sobotu a bolo to vždy spojené so sexuálnymi hrátkami.
Chcem tým ale povedať – ja potrebujem tieto jeho prejavy vášne. Hovoria mi že som krásna, chcená a uspokojuje to moju dušu.

Orálny sex

Ja orálny sex milujem a neviem si predstaviť bez neho náš sexuálny život vôbec. My sme s mojím milým trávili celé dovolenky a víkendy v polohe 69 🙂 a haja mi na mojom podbrušku viac, ako vankúšoch čo máme v spálni. Chcela by som ale povedať, aj keď veľa riskujem, že orálny sex predvádzaný v porne je hraná blbosť a neuspokojí ani muža samého, orálny sex predvádzaný v porne je divadlo pre oko masturbátora, nič viac. Muža neuspokojí “hore-dole” systém, jeho uspokojí kvalitná, kvalitná stimulácia na tých najcitlivejších miestach + vizualizácia :)) A to sa “hore-dole” systémom ako v porne nedá urobiť. Ak mu neviete ústami urobiť orgazmus, s najväčšou pravdepodobnosťou opakujete hrané blbosti z porna 🙂

Muži sú veľmi vizuálni a na orálny sex treba práve toto využiť. Ja robím teda vždy všetko, aby sa pri orálnom sexe na mojom nahom tele pásol očami 🙂 Keď vidím ako je so mňa hotový, ako sa mu hrozne páčim a vzrušujem, vtedy sa s tým viem vyhrať do jeho zbláznenia. Najmä keď som bola mladšia, robila som mu úplné divočiny a tešila som sa ako je z toho mimo. Môj milí je úplne hotový ak ho sajem ak leží a ja som “na štyroch” z jeho boku, aby videl v akcií prsia, stehná, najmä zadok, úplne miluje ak strieka a pritom mi ho líže alebo vášnivo hladí.

Keď som mala 21, dohodla som sa s mojím milým, že pri odsávaní jeho božského nástroja nesmie zatvárať vôbec oči. Ak on stojí a ja pred ním čupím, musí sa pozerať do mojích očí a pásť sa nimi na mojom tele. Opíšem vám jednu divočinu, keď som mala 21 prvý krát som mu urobila toto : Čupla som si do drepu, dala som si jeho božský nástroj do úst, (nie do kľaku ale do podrepu, muži sú veľmi vizuálni a v podrepe sa mu zhora vyníma zadok a roztiahnuté nohy. Keď bol úplne najviac nadŕžaný (celý čas popri tom sme sa pozerali do očí) som si viac roztiahla nohy, vložila si prsty do vagíny a počas toho ako som ho sala som sa robila rukou. On sa musel na to pozerať. Orgazmus som si urobila v momente, kedy on striekal a počas spoločného orgazmu, sme obaja boli boli dosť nahlas 🙂 a stále pozerali jeden druhému do očí. Keď sa to skončilo, stále sa musel pozerať, ako mi z úst tečie jeho semeno, som si to zmyselne rozotierala po ústach, vyplazila som mu jazyk kde to celé bolo, urobila mu s tým erotické divadlo a tak, aby mi to tieklo na prsia.

Po tejto jeho skúsenosti s 21 ročnou milenkou :)) (skôr sa cítim byť jeho milenka ako manželka) bol môj milý do mňa tak zbláznený, že vrážal do stien a nedokázal odo mňa odísť ani na pár metrov. Normálne sme chodili po našom malom bytíku nahí za ruky 🙂

Nie je nič krajšie ako zaláskovaný, nadŕžaný a verný chlap. Viete, ja keď sa ocitnem medzi mužmi, mám veľmi zmiešané pocity, väčšina z nich mi pripadá ako čistí kreténi ktorí zastali vo vývoji v 12 rokoch. To málo mužov, čo nie sú čisté nuly, zase padá v morálke lebo nevedia uniesť svoj úspech. Ja mu to robím ( a toto je len vrchol ladovca) preto, lebo ja sama nechápem, ako sa mohol objaviť muž, ktorý ma vie skrotiť, chápať, ktorý vie naplniť moje najtajnejšie túžby, ktorý mi rozumie, kde v tomto stáde idiotov a malých chlapcov sa takýto chlap ako objavil ?

Viete aký to je krásny pocit ak nemusíte robiť kompromis medzi vlastnou samotou a žitím s debilom ? Neopísateľný … Ja som vždy jeho oddaná milenka pripravená robiť jeho najtajnejšie túžby.

Ja sa úplne vyžívam ako je so mňa hotový a zaľúbený. Potom obyčajne sa mu schúlim nahá do náručia a musí ma hladiť, zahrievať a vyznávať mi lásku.

Orálny sex je u muža veľmi návykový, ak ho naozaj milujete a je toho hodný, naučte sa to na jednotku. Ak ste dobrá – zblázni sa z vás 🙂 Ak ho ale nemilujete a je vám odporný, určite mu to nerobte, lebo sa ho nezbavíte. U žien je to dosť otázka, čo k mužovi cítia. Ak sú k zblázneniu zaľúbené, zamilované a úplne z vás nadŕžane, nie je problém vôbec nič preto stále zdôrazňujem tú duševnú blízkosť, emaptiu a súhru duší 🙂

Sexuálne predohry a hrátky

Rebeka – Lži z porna a uspokojujúca sexualita III.

Pri predohrách je daľej dôležitá niektorá časť tela, ktorú muž špeciálne miluje. Vždy to niečo je, v mojom prípade sú to nohy 🙂 Môj milý ich zbožňuje aj keď som to sprvu nechápala, už v prvú svadobnú noc mi nedokázal prestať chodiť po nich s perami a bol úplne nadŕžaný že nevedel skončiť. Ja ako správna exibicionistka :)) som sa v tom začala vyžívať a tak sme si zase a opäť v niečom sadli :)) Môj milý je úple šialene zbláznený do mojích nôh. Mne sa to veľmi páči, ale hľadala som túto vec v rôznych knihách o sexe a výsledok bol, že ak mám manžela čo je “na nohy” má sa otvoriť na lásku ku nim celý ako je a tak som sa v rámci naších milostných dobrodružstiev učila robiť všeliaké hrátky a chcela som, aby mojím nohám, ktoré tak zbožňuje venoval max. pozornosť. Dnes je výsledok ten, že ja CHCEM aby mi ich bozkával, hladil a maznal sa s nimi, úplne som na toto s ním zahodila zábrany. On je z toho úplne nadŕžanučký a zaľúbený blázonko do mňa.

Predstavte si ako do vás zaľúbený a zbláznený chlap leží nahý pri vašich nohách, vyznáva vám lásku a nevie sa toho nabažiť, tak je z vás hotový. Cítim sa ako skutočná kráľovna. Niekedy preleží takto pri mne aj celú sobotu ♥ Mnohé noci. Keď som bola mladá baba, bola som dosť veľký knihomol. To sa vôbec nezmenilo ale ako čítam knihy teraz, môj milý mi leží pri nohách, hladí lýtka, stehná a bozkáva kotníky. Toto je jedna z mojích duševných extáz, pustíme si klasickú hudbu a zabijeme takto celý víkend. Medzitým sa veľa milujeme ale chcem tým povedať, že to sa k očumovamiu vaších nôh všeliakými masturbátormi nedá ani len prirovnať :)) Už chápete prečo nepotrebujem odhaľovať svoje nohy na ulici ? Prečo nepotrebujem chodiť v mini po ulici a pozerať sa na seba do výkladu kde sa odráža moja postava? Prečo nepotrebujem rátať mužov ktorí sa za mnou obzrú ? Som milovaná a obdivovaná. Moja duša je extázami môjho milého dokonale ukojená. Hovorím o duši. O mojej ženskej duši.

Ináč aj z pozície muža musí byť určite neporovnateľný rozdiel očumovať ženské sukne & potom večer onanovať alebo reálne sexuálne hrátky s reálnou pani. Nehovorím, zase všetci muži určite nie sú “na nohy” ale je ich dosť, že ? Ináč, nikdy by ma ani nenapadlo sa hanbiť alebo to v ňom potlačovať 🙂 Skúsim tip. V zime sme ležali mnohé víkendy nahý na kožušine pri krbe. Nič sme nerobili, iba sme sa hladili, ležali v náručí, veľa sa rozprávali a stále sexovali. Môj milí mi väčšinou ležal na prsiach alebo pri nohách. Niekedy si sama položím jeho hlavu k mojím nohám a chcem aby mi ich bozkával. Toto on zbožňuje. Ja ho milujem dostávať do varu a toto je jeden zo spôsobov. Naučila som sa ho nimi hladiť počas toho ako ho robím ústami a mnoho iného čo strašne miluje. Tebe pri nohách neleží nikto, alebo nejaké zvieratko 🙂 mne pri nohách leží krásny nadŕžaný chlap a je to vážne 🙂 Je to jeho fetiš ? Ja to neriešim 🙂 Možno … Moje nohy sú fakt jeho úchylka 🙂 ja to podporujem veľmi rada, som vždy úplne mimo ako ma obdivuje, moja duša to k láske veľmi potrebuje 🙂

Anál

Anál je správny iba v jednom prípade, ak si to tá žena praje a to tak, že ona sama to navrhne 🙂 Toto obyčajne žena urobí, ak ste fantastický milenec a správny chlap, s ktorým je ona sama vo vytŕžení a zaľúbená po uši, pochopená a chce experimentovať ešte viac … teda ideálne je, ak žena tento typ sexu chce a muž je rezervovaný :)) to je to pravé orechové 🙂

Takto to ale nikdy skoro nebýva. Ženy si to odtrpia lebo bastardi vytvárajú atmosféru strachu a nátlaku. Veď slabá žena sa dá zmanipulovať na čokoľvek. Potom sú chudery ženy čo trpia, lebo sa boja, aby nezostali samé – tak sú blbé … Ženy to ďalej robia preto, lebo nemajú nič z normálneho sexu (lebo partner je dement) a myslia si že anál to vyrieši, teda že bolesť je tá “rozkoš”, ktorú v sexe nevedia nájsť, lebo ste zase vy a vy dement … a tak ďalej, a tak ďalej …

Nakoľko väčšina mužov sú mantaci, ťažko sa okolo tohto niečo vysvetľuje, Anál je najrýchlejšia cesta ako ženu vnútorne zabiť. Nehovorím o žene ktorá je zdémonizovaná promiskuitou, hovorím o takej normálnej žene. Anál nikdy po nej nechcite, ani jej nič nenaznačujte, lebo ju vnútorne zabijete. Reálne existujú dvojice, kde muž ovplyvnený pornom si anál vynútil, jeho manželka ho znenávidela, cítila sa znečistená a manželstvo s viacerými deťmi skončilo rozvodom.

Análny sex a podobné hrátky vám žena navrhne sama v prípade, ak je “hotová” a to nielen sexuálne. A to nie sú iste všetci muži, ja by som tipla tak 2% .. 🙂 Ja som nepovedala že “anál nie”, skôr som povedala že “anál s chlipákom” nie, anál s “porno-masturbantom” nie, anál s “dementom” nie…

Poloha „zozadu“

Táto poloha je pornom glorifikovaná, lebo sa tam dá nafilmovať niečo zdramatizované, ale v tejto polohe nie je stimulovaný klitoris a je cítiť narážanie na krček maternice. Zozadu sa mi to páči iba ak ležíme na boku, cítim celé jeho telo na chrbte + francúzske bozky ako súčasť predohry, po ktorej sa ide na hlavné jedlo 🙂

Inak túto polohu nemusím, páči sa mi to jedine ako súčasť masáže chrbta alebo orál zozadu je krásny, ináč nie …

Muž vkladá do úst kompletne celý penis, ktorým ženu dusí a drží ju pokiaľ žena nemá sklony k dáveniu

Toto milujú muži, ktorí majú sklony k sadizmu. Je to týranie a muža by nikdy nemalo vzrušovať, pokiaľ partnerku týra, nehovoriac o tom že ju to nijako nevzrušuje. Herečky v porne to robia iba preto, lebo to tak chce režisér. Muž by mal vedieť, kde je hranica a keď to nechce pochopiť, nechajte ho, lebo je lepšie byť sama ako s dementom.

Herečky prehltávajú semeno

Mužské semeno nie je chutné. Ak do toho ženu budete nútiť, nebudete z toho ani vy nič mať, ak ste normálny človek. U prostitútok a pornoherečiek je to ale záležitosť peňazí, ale reálny vzťah je niečo úplne iné, tým že ju do toho nútite, jej seba samého znechucujete čoraz viac a viac …

Swingers, sex v trojici

Sex s viac partnermi je absolútne negatívna a deštruktívna vec pre dušu normálnej ženy. Pre ženu, ktorá je bezprostredne zaľúbená do chlapa ktorý to s ňou vie, to je vždy odporné – je jedno koľko chorých filmov ste o tom videl. Ženy toto väčšinou robia ako odpoveď na predošlé sklamania. Potom to robia dievčatá, ktoré fičia na porne, ľahkých drogách alebo alkohole. Sex v trojici je automaticky bezduchá mechanická záležitosť a bez ľahkých drôg alebo alkoholu absolútne neprirodzená. Neviem si predstaviť tie trapasy čo vznikajú napodobňovateľom pornografie. Tie drogy a alkohol beriete preto, lebo si chcete zúfalo vynahradiť spontánnosť a otvorenosť telesnej lásky, ktorá vzniká medzi zaľúbenými a vernými milencami … sami ale zistíte, že je to veľmi neúčinná náhrada a prázdno vo vašej duši po takomto styku je úplne istá vec … Väčšina mužov o tom ale vôbec nič netuší.

Váš manžel alebo milenec závislý na pornografií vás jedného dňa môže prekvapiť a začať vás nutkavo ponúkať do sexu v trojici, alebo prejaví záujem navštíviť swingers párty, alebo by rád videl ako sexujete so ženou. Muži závislí na porne toto veľmi často robia a ak sa necháte predsa len nahovoriť, iste to nedopadne tak, ako v erotických vymyslených poviedkach na internete.

Vyšie som spomínala, že sexualita je záležitosť vašej duše ktorá sa pri sexe otvorí na dušu človeka s ktorým súložíte. Pokiaľ takýmto niečím prejdete po prvýkrát, nebudete vedieť vypnúť sexuálnu naviazanosť a to rozbije vašu intímnu oblasť v duši na malé kúsky. Normálna žena ak prejde sexom v trojici alebo swingers párty po prvýkrát, prežije niečo ako vnútorné zranenie alebo traumu, čo môže vyústiť do širokého spektra rôznych vecí a až do démonského posadnutia. Až keď sa niečoho podobného zúčastníte viacerokrát, prestanete sa cítiť mizerne, začnete túžiť po bizarných veciach ktoré vás nikdy skutočne neuspokoja, ale vás začnú tlačiť smerom, ktorým nechcete ísť. Pozerať sa na to ako váš manžel smilní s inou ženou nebolo nikdy pre ženskú dušu zdravé a spôsobovalo to vždy traumu. Ak chcete z toho von, základná vec ktorú musíte urobiť je, priznajte si, že to je tak. Neoplatí sa klamať samej sebe, lebo vás to veľmi osprostie a napokon úplne zničí …

Share this post

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE